Náš tým

 • Jakub Pogran
  Product designer

  Baví mě sledovat novinky ze světa technologií. Vidět cizí nápady a přemýšlet kde je použít, jak je upravit nebo udělat jinak. Inovace je pro mě hledání zakopaného psa, odhalování hlavních problémů a snaha je řešit.

  Jak bude vypadat tvůj běžný den za 20 let?

 • Dalibor Pulkert
  Innovation ambassador

  Nabíjí mě podnikatelská scéna a lidé, kteří se v ní pohybují. Bedlivě sleduji startupovou scénu u nás i v zahraničí. Právě tyto vody jsou plné inovací a nových pohledů na svět i byznys.

  Imponují mi lidé, kteří se snaží měnit svět k lepšímu, kteří pomáhají ostatním růst a dělají správné věci správně.

  AMBASADOR ZMĚNYFACILITÁTORINOVÁTORLEAN/AGILE NADŠENEC
 • Michal Kardaš
  Product designer

  Jsem založením pozorovatel. Baví mě poznávat lidské motivy a potřeby. Právě pochopení lidí, ať už zákazníků nebo koncových uživatelů, považuji za klíčové k vědomým inovacím a rozvoji.

  V projektech často nastavuji postupy, jak vyřešit problém a dojít k cíli. Ověřuji hypotézy, získávám data, designuji prototypy a testuji.

  KREATIVECREŽISÉR PROJEKTŮUX ENTHUSIASTVÝZKUMNÍK
 • Michala Stražovská
  Idea explorer & Psychologist

  Fascinuje mě lidský mozek, tělo a fungování, hledám motivy chování zasazené do kontextu a různých perspektiv. Otvírám hlavy a umožňuju lidem snít o světě, kde je všechno možné. Ze snů skládám hypotézy, které ověřuju, aby se zdánlivě neskutečné snění mohlo stát skutečností. Inovace jsou pro mě takovým splněným snem zasazeným do reálného života.

  PSYCHOLOGVÝZKUMNÍK