Náš tým

 • Jakub Pogran
  Product designer

  Baví mě sledovat novinky ze světa technologií. Vidět cizí nápady a přemýšlet kde je použít, jak je upravit nebo udělat jinak. Inovace je pro mě hledání zakopaného psa, odhalování hlavních problémů a snaha je řešit.

  Jak bude vypadat tvůj běžný den za 20 let?

 • Dalibor Pulkert
  Innovation ambassador

  Nabíjí mě podnikatelská scéna a lidé, kteří se v ní pohybují. Bedlivě sleduji startupovou scénu u nás i v zahraničí. Právě tyto vody jsou plné inovací a nových pohledů na svět i byznys.

  Imponují mi lidé, kteří se snaží měnit svět k lepšímu, kteří pomáhají ostatním růst a dělají správné věci správně.

  AMBASADOR ZMĚNYFACILITÁTORINOVÁTORLEAN/AGILE NADŠENEC
 • Michal Kardaš
  Product designer

  Jsem založením pozorovatel. Baví mě poznávat lidské motivy a potřeby. Právě pochopení lidí, ať už zákazníků nebo koncových uživatelů, považuji za klíčové k vědomým inovacím a rozvoji.

  V projektech často nastavuji postupy, jak vyřešit problém a dojít k cíli. Ověřuji hypotézy, získávám data, designuji prototypy a testuji.

  KREATIVECREŽISÉR PROJEKTŮUX ENTHUSIASTVÝZKUMNÍK
 • Elisabeth Ben Thabetova
  Business & Innovation designer

  “Mind is like a parachute: it works only if its open!“

  A business mindset and creative soul, motivate me to always analyze the circumstances from various and broader perspectives. Designing ideas is where these two needs are fully satisfied.

 • Michala Stražovská
  Idea explorer & Psychologist

  Fascinuje mě lidský mozek, tělo a fungování, hledám motivy chování zasazené do kontextu a různých perspektiv. Otvírám hlavy a umožňuju lidem snít o světě, kde je všechno možné. Ze snů skládám hypotézy, které ověřuju, aby se zdánlivě neskutečné snění mohlo stát skutečností. Inovace jsou pro mě takovým splněným snem zasazeným do reálného života.

  PSYCHOLOGVÝZKUMNÍK
 • Kateřina Přibilová
  CX Designer & researcher

  I'm responsible for UX Research Strategy and Management, from selections of respondents to realization. I participate to the creation of Customer Journeyes and tailor reports to their specific needs.

  I cooperated to verify the meaningfulness of ideas for Erste Fintech Cloud, Economia, ČSOB, Direct, Škoda DigiLab, Česká spořitelna, Greenlight, Prague Congress Centre, ...

  I also take care of Outboxers' self-development program called "Nalejvárny" and flowers in the office:-)

  When I don´t work I have coffees with friends, attend fitbox classes and interesting public keynotes.

  Key words: Psychology, Human Centered Design, Novelty seeking

  Human Centered DesignNovelty seekingPsychology